Robo Wash Express

O Robo Wash Express

Sieć myjni Robo Wash Express to 2 sześciostanowiskowe i 1 4 stanowiskowa myjnia samoobsługowa zlokalizowane na terenie Warszawy. Naszym Klientom udostępniamy stanowiska mycia ciepłą wodą o ciśnieniu 100 bar. oraz szczotki z delikatnego końskiego włosia oraz pianownice z aktywną pianą. Liczne programy dostępne na myjni pozwalają spłukać samochód zdemineralizowaną wodą, która nie pozostawia zacieków, oraz nawoskować karoserie pięknie pachnącym polimerowym woskiem. Nasi Klienci Mają możliwość  zamiany banknotów w automatycznej rozmieniarce lub płatności kartą zbliżeniową. Wszystkie obiekty posiadają wysokiej mocy samoobsługowe odkurzacze  oraz automaty sprzedające akcesoria przydatne do czyszczenia samochodu. W myjniach udostępniamy również płyn do spryskiwaczy z nalewaka w bardzo atrakcyjnej cenie.

Do dyspozycji Klientów oddajemy 6 programów:

Zmiękczenie zabrudzeń

Pozwala na naniesienie na powierzchnię karoserii preparatu zmiękczającego zabrudzenia.

Mycie Bezdotykowe

Ciepłą woda pod dużym ciśnieniem z aktywnym środkiem myjącym pozwala na bezdotykowe umycie większości samochodów.

Mycie szczotką

Dla samochodów które dawno nie odwiedzały myjni polecamy szczotkę z aktywną pianą, która poradzi sobie z każdym zabrudzeniem.

Płukanie

Czysta zmiękczona woda, która szybko i skutecznie spłucze piane i resztki brudu.

Woskowanie

Kokosowy Wosk polimerowy i woda osmotyczna to najlepsze co może spotkać lakier samochodu. Zabezpiecza i nadaje połysk.

Osuszanie / brak zacieków

Użyj tego programu a nie będzie konieczne wycieranie samochodu. Woda osmotyczna po wyschnięciu nie zostawia żadnych śladów.

Do dyspozycji Klientów oddajemy rozmieniarkę w której banknoty 10, 20, 50 i 100 zł można zamienić na żetony RWE o nominale 2 zł i 5 zł. Można nimi płacić za mycie tak samo jak monetami 1 zł, 2 zł i 5 zł. Drukując potwierdzenie z rozmieniarki można również otrzymać Fakturę za zakup żetonów.